Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B32933B3474K289
B32933B3474K289
B32933B3474K289 EPCOS - TDK Electronics
MKT_B32932_936.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Features: 85C/85% Humidity
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Ratings: AEC-Q200, X2
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 305V
Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm)
Capacitance: 0.47 µF
Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm)
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B32933B3474K289 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FILM 0.47UF 10% 305VAC RAD, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Features: 85C/85% Humidity, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: Automotive; EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Ratings: AEC-Q200, X2, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 305V, Height - Seated (Max): 0.650" (16.50mm), Capacitance: 0.47 µF, Size / Dimension: 1.043" L x 0.413" W (26.50mm x 10.50mm).
Weitere Produktangebote B32933B3474K289
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B32933B3474K289 B32933B3474K289 Hersteller : EPCOS / TDK MKT_B32932_936.pdf?ref_disty=digikey Safety Capacitors FILM CAP MKT (85/85/1000) X2 0.47 F 10 305Vac LS 22.5mm