Produkte > BRADY CORPORATION > B33-1000-2-342
B33-1000-2-342
B33-1000-2-342 Brady Corporation
B30_B33_Material_Guide.pdf
Hersteller: Brady Corporation
Description: SLEEVE .375~.95"DIA RNG 1=250PCS
Packaging: Bulk
Color: White
Material: Polyolefin (PO)
Label Type: Heat Shrinkable
Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.38" ~ 0.95" (9.5mm ~ 24.1mm)
auf Bestellung 2 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B33-1000-2-342 Brady Corporation
Description: SLEEVE .375~.95"DIA RNG 1=250PCS, Packaging: Bulk, Color: White, Material: Polyolefin (PO), Label Type: Heat Shrinkable, Label Size: 2.00" W x 1.00" Dia (50.8mm x 25.4mm); Cable O.D. 0.38" ~ 0.95" (9.5mm ~ 24.1mm).