B385MD0S-T
B385MD0S-T Knowles Dielectric Labs
B385MD0S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US
Hersteller: Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 38.5GHZ 3SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Size / Dimension: 0.275" L x 0.080" W (6.99mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 38.5GHz Center
Insertion Loss: 2.75dB
Bandwidth: 3GHz
Height (Max): 0.075" (1.91mm)
auf Bestellung 390 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B385MD0S-T Knowles Dielectric Labs
Description: RF FILTER BAND PASS 38.5GHZ 3SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, No Lead, Filter Type: Band Pass, Size / Dimension: 0.275" L x 0.080" W (6.99mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, Frequency: 38.5GHz Center, Insertion Loss: 2.75dB, Bandwidth: 3GHz, Height (Max): 0.075" (1.91mm).
Weitere Produktangebote B385MD0S-T
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B385MD0S-T B385MD0S-T Hersteller : Knowles Dielectric Labs B385MD0S_Datasheet.pdf.aspx?lang=en-US Description: RF FILTER BAND PASS 38.5GHZ 3SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, No Lead
Filter Type: Band Pass
Mounting Type: Surface Mount
Frequency: 38.5GHz Center
Insertion Loss: 2.75dB
Bandwidth: 3GHz
Height (Max): 0.075" (1.91mm)