Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B40930A5567M000
B40930A5567M000
B40930A5567M000 EPCOS - TDK Electronics
B40930.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM POLYMER 560UF 25V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm
Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C
Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm)
Height - Seated (Max): 0.504" (12.80mm)
Capacitance: 560 µF
Voltage - Rated: 25 V
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B40930A5567M000 EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP ALUM POLYMER 560UF 25V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.394" Dia (10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 18mOhm, Lifetime @ Temp.: 4000 Hrs @ 125°C, Surface Mount Land Size: 0.406" L x 0.406" W (10.30mm x 10.30mm), Height - Seated (Max): 0.504" (12.80mm), Capacitance: 560 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Weitere Produktangebote B40930A5567M000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B40930A5567M000 B40930A5567M000 Hersteller : EPCOS / TDK B40930.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 560 uF 25 V 10x12.5 SMD (AEC-Q200)