Produkte > EPCOS/TDK > B43504B5337M007
B43504B5337M007 Epcos/TDK
B43504B5337M007_Epcos.pdf
Hersteller: Epcos/TDK
Конденсатор електролітичний радіальний, С, мкФ = 330, Uном, В = 450, Точн, % = 20, ESR, мОм = 410, Ir = 1,6 А, Rm, мм = 10, Габ. розм, мм = 35 х 40, Імпеданс, мОм = 490, Тексп, °С = -40...+105, Термін експл., г @ T,°C = 3000 @ 105,... Група товару: Конден
Anzahl je Verpackung: 60 Stücke
verfügbar 3 Stücke:
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B43504B5337M007 Epcos/TDK
Description: CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - Snap-In, Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), ESR (Equivalent Series Resistance): 410mOhm @ 100Hz, Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C, Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm), Capacitance: 330 µF, Voltage - Rated: 450 V, Impedance: 490 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 1.6 A @ 100 Hz.
Weitere Produktangebote B43504B5337M007
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B43504B5337M007 B43504B5337M007 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B43504_Rev_Jun_2015.pdf Description: CAP ALUM 330UF 20% 450V SNAP
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - Snap-In
Size / Dimension: 1.378" Dia (35.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
ESR (Equivalent Series Resistance): 410mOhm @ 100Hz
Lifetime @ Temp.: 3000 Hrs @ 105°C
Height - Seated (Max): 1.654" (42.00mm)
Capacitance: 330 µF
Voltage - Rated: 450 V
Impedance: 490 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 1.6 A @ 100 Hz
Produkt ist nicht verfügbar
B43504B5337M007 B43504B5337M007 Hersteller : EPCOS / TDK B43504_Rev_Jun_2015.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Snap In 450VDC 330uF 20% PVC Short 4.5mm Term