B4505CNS
B4505CNS TE Connectivity
eng_ds_ds-ant-b4505cn_1219_0-te_a1.pdf
Hersteller: TE Connectivity
Antenna Mobile 5dBi Gain 470MHz
auf Bestellung 6 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 6
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B4505CNS TE Connectivity
Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 5dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 32.250" (819.15mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 4 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
auf Bestellung 10 Stücke:
B4505CNS B4505CNS Hersteller : TE Connectivity eng_ds_ds-ant-b4505cn_1219_0-te_a1.pdf Antenna Mobile 5dBi Gain 470MHz
auf Bestellung 20 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
B4505CNS B4505CNS Hersteller : TE Connectivity Laird DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=DS-ANT-B4505CN_1020-TE&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=B4505CNS Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 5dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 32.250" (819.15mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Part Status: Active
Power - Max: 100 W
auf Bestellung 7 Stücke: