Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B57164K0101J052
B57164K0101J052
B57164K0101J052 EPCOS - TDK Electronics
NTC_Leaded_disks_K164.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR NTC 100OHM 3200K DISC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/100: 3200K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100
Resistance Tolerance: ±5%
Power - Max: 450 mW
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57164K0101J052 EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR NTC 100OHM 3200K DISC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/100: 3200K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100, Resistance Tolerance: ±5%, Power - Max: 450 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1385 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Mindestbestellmenge: 3
B57164K0101J052 B57164K0101J052 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics NTC_Leaded_disks_K164.pdf Description: THERMISTOR NTC 100OHM 3200K DISC
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Through Hole
B25/100: 3200K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100
Resistance Tolerance: ±5%
Power - Max: 450 mW