Produkte > EPCOS / TDK > B57164K0220K052
B57164K0220K052
B57164K0220K052 EPCOS / TDK
NTC_Leaded_disks_K164.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors NTC THERMISTOR K164 /22 /K52 10 %
auf Bestellung 1498 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57164K0220K052 EPCOS / TDK
Description: THERMISTOR NTC 22OHM 2900K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/100: 2900K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 22, Resistance Tolerance: ±10%, Power - Max: 450 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1288 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B57164K0220K052 B57164K0220K052 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics NTC_Leaded_disks_K164.pdf Description: THERMISTOR NTC 22OHM 2900K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/100: 2900K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 22
Resistance Tolerance: ±10%
Power - Max: 450 mW