Produkte > TDK ELECTRONICS > B57164K0333J000
B57164K0333J000
B57164K0333J000 TDK ELECTRONICS
ntc_leaded_disks_k164.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Thermistor NTC 33K Ohm 5% 2-Pin Radial 4300K >= -3.5 Bulk
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57164K0333J000 TDK ELECTRONICS
Description: THERMISTOR NTC 33KOHM 4300K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/100: 4300K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 33k, Resistance Tolerance: ±5%, Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 450 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57164K0333J000 B57164K0333J000 Hersteller : TDK ELECTRONICS ntc_leaded_disks_k164.pdf Thermistor NTC 33K Ohm 5% 2-Pin Radial 4300K >= -3.5 Bulk
auf Bestellung 4000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2000
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/100: 4300K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 33k
Resistance Tolerance: ±5%
Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 450 mW