B57164K0471K000
NTC_Leaded_disks_K164.pdf
Produktcode: 217149
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Hersteller:
Passive Bauelemente > Thermistoren
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Description: NTC thermistor; 470Ω; THT; 3450K; -55÷125°C; 450mW
Type of sensor: NTC thermistor
Resistance: 470Ω
Mounting: THT
Material constant B: 3450K
Operating temperature: -55...125°C
Power: 0.45W
auf Bestellung 1131 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 91
B57164K0471K000 B57164K0471K000 Hersteller : EPCOS / TDK NTC_Leaded_disks_K164.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 470 Ohms 3450 3%
auf Bestellung 1159 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
B57164K0471K000 B57164K0471K000 Hersteller : TDK NTC_Leaded_disks_K164.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 470 Ohms 3450 3%
Mindestbestellmenge: 4
B57164K0471K000 B57164K0471K000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics NTC_Leaded_disks_K164.pdf Description: THERMISTOR NTC 470OHM 3450K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/100: 3450K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 470
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 450 mW
Mindestbestellmenge: 18
B57164K0471K000 Hersteller : TDK NTC_Leaded_disks_K164.pdf B57164K0471K000
Mindestbestellmenge: 194
Mit diesem Produkt kaufen
Richmeters RM113D
Produktcode: 150532
6 zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
113d_manual.pdf
Hersteller: Richmeters
Werkzeuge und Geräte > Messgeräte
Gruppe: Мультиметри
Beschreibung: Цифровий мультиметр True RMS з NCV. Розрядність шкали мультиметра: 6000 відліків. Постійна напруга: 600m / 6/60/600 V: ± 0.5%, змінна напруга: 250m / 6/60/250 V: ± 1.0%, постійний струм: 60m / 600m / 10A: ± 1.2%, змінний струм: 60m / 600m ± 1.5% / 10A: ± 3%, опір: 600 / 6K / 60K / 600K / 6M / 60M: ± 0.8%, вимір ємності: 6nF / 60nF / 600nF / 6uF / 60uF / 600uF / 6mF / 100mF: ± 4 , 0%, вимірювання частоти: 10Hz-10Mhz. Температура: -20 ... +1000 ° C. Прозвонка з'єднань, діодний тест, підсвічування, ліхтарик, утримання даних. Живлення: 3xAAA. Габарити: 150x72x45 мм
10 Hz...10 MHz
Вимірювання напруги та струму: 600 mV...600 V/ 60 mA...10 A
Вимірювання опору: 600 Ohm...60 MOhm
Вимірювання індуктивності: нема
Вимірювання ємності: 6 nF...100 mF
Вимірювання температури: -20...+1000°C