Produkte > EPCOS / TDK > B57164K0681J000
B57164K0681J000
B57164K0681J000 EPCOS / TDK
NTC_Leaded_disks_K164.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors K 164/680/J 5% NTC Thermistor
auf Bestellung 134 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57164K0681J000 EPCOS / TDK
Description: THERMISTOR NTC 680OHM 3200K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/100: 3200K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 680, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Active, Power - Max: 450 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57164K0681J000 B57164K0681J000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics NTC_Leaded_disks_K164.pdf Description: THERMISTOR NTC 680OHM 3200K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 5.5mm Dia x 5.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/100: 3200K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 680
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 450 mW