Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B57234S0220M000
B57234S0220M000
B57234S0220M000 EPCOS - TDK Electronics
B57234S0yyyM000.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: ICL 22 OHM 20% 4A 15MM
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Diameter: 0.591" (15.00mm)
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Approval Agency: UL
Current - Steady State Max: 4 A
Part Status: Active
R @ 25°C: 22 Ohms
auf Bestellung 3851 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57234S0220M000 EPCOS - TDK Electronics
Description: ICL 22 OHM 20% 4A 15MM, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Diameter: 0.591" (15.00mm), Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Approval Agency: UL, Current - Steady State Max: 4 A, Part Status: Active, R @ 25°C: 22 Ohms.
Weitere Produktangebote B57234S0220M000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57234S0220M000 Hersteller : EPCOS / TDK B57234S0.pdf Category: Protection NTC thermistors
Description: NTC thermistor
Type of sensor: NTC thermistor
Maximum current: 4A