Produkte > EPCOS > B57371V2473H060
B57371V2473H060
B57371V2473H060 EPCOS
ntc_smd_standard_series_0603.pdf
Hersteller: EPCOS
Thermistor NTC 47K Ohm 3% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4455K T/R
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57371V2473H060 EPCOS
Description: THERMISTOR NTC 47KOHM 4386K 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/50: 4386K, B25/85: 4455K, B25/100: 4480K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 47k, Resistance Tolerance: ±3%, Part Status: Active, Power - Max: 180 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57371V2473H060 B57371V2473H060 Hersteller : EPCOS ntc_smd_standard_series_0603.pdf Thermistor NTC 47K Ohm 3% 2-Pin 0603 Surface Mount Solder Pad 4455K T/R
auf Bestellung 16000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/50: 4386K
B25/85: 4455K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±3%
Part Status: Active
Power - Max: 180 mW
Mindestbestellmenge: 32
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 47k
Resistance Tolerance: ±3%
Part Status: Active
Power - Max: 180 mW