Produkte > TDK ELECTRONICS > B57421V2332J062
B57421V2332J062
B57421V2332J062 TDK ELECTRONICS
ntc_smd_standard_series_0805.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Thermistor NTC 3.3K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3980K >= -3.5 T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57421V2332J062 TDK ELECTRONICS
Description: THERM NTC 3.3KOHM 3940K 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/50: 3940K, B25/85: 3980K, B25/100: 4000K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 3.3k, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Active, Power - Max: 210 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57421V2332J062 B57421V2332J062 Hersteller : TDK ELECTRONICS ntc_smd_standard_series_0805.pdf Thermistor NTC 3.3K Ohm 5% 2-Pin 0805 Surface Mount Solder Pad 3980K >= -3.5 T/R
auf Bestellung 6000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3000
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/50: 3940K
B25/85: 3980K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 3.3k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 210 mW
Mindestbestellmenge: 30
Mounting Type: Surface Mount
B Value Tolerance: ±3%
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 210 mW