Produkte > EPCOS/TDK > B57550G0502F000
B57550G0502F000 Epcos/TDK
B5755_Epcos.pdf
Hersteller: Epcos/TDK
Терморезистор, R = 5 кОм, Тип ТКО = NTC, Точ, % = 1, B */*, k = 3 480, P, Вт = 0,032, Розмір = 71 мм, Тип монт. = вивідний, Тексп, °С = -55...+200,... Група товару: Резистори Корпус: Radial Од. вим: 100 шт
Anzahl je Verpackung: 1000 Stücke
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57550G0502F000 Epcos/TDK
Description: THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Glass, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, B25/85: 3480K, B25/100: 3497K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 5k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 2.80" (71.00mm), Part Status: Not For New Designs, Power - Max: 32 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Weitere Produktangebote B57550G0502F000
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57550G0502F000 B57550G0502F000 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B57550__G550.pdf Description: THERMISTOR NTC 5KOHM 3480K BEAD
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead, Glass
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
B25/85: 3480K
B25/100: 3497K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 5k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 2.80" (71.00mm)
Part Status: Not For New Designs
Power - Max: 32 mW