Produkte > TDK ELECTRONICS > B57550G1104F000
B57550G1104F000
B57550G1104F000 TDK ELECTRONICS
42749986520407696ntc_glass_enc_sensors_g550_g1550.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Thermistor NTC 100K Ohm 1% 2-Pin Radial 4072K >= -3.5 Bulk Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57550G1104F000 TDK ELECTRONICS
Description: THERM NTC 100KOHM 4072K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Glass, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 300°C, B25/85: 4072K, B25/100: 4092K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 2.80" (71.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 32 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57550G1104F000 B57550G1104F000 Hersteller : TDK ELECTRONICS 42749986520407696ntc_glass_enc_sensors_g550_g1550.pdf Thermistor NTC 100K Ohm 1% 2-Pin Radial 4072K >= -3.5 Bulk Automotive AEC-Q200
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 300°C
B25/85: 4072K
B25/100: 4092K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 2.80" (71.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 32 mW
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Mindestbestellmenge: 4
B57550G1104F000 Hersteller : TDK B57550G1_Rev_Jan2016.pdf Thermistor NTC 100K Ohm 1% 2-Pin Radial 4072K >= -3.5 Bulk Automotive