Produkte > EPCOS > B57621C472J62
B57621C472J62 EPCOS
B57621C.pdf
Hersteller: EPCOS
SMD
auf Bestellung 86200 Stücke:
Lieferzeit 21-28 Tag (e)
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57621C472J62 EPCOS
Description: THERM NTC 4.7KOHM 3430K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, B25/50: 3430K, B25/85: 3500K, B25/100: 3520K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 4.7k, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Obsolete, Power - Max: 300 mW.
Weitere Produktangebote B57621C472J62
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
B25/50: 3430K
B25/85: 3500K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 4.7k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Obsolete
Power - Max: 300 mW
Produkt ist nicht verfügbar
B57621C472J62 Hersteller : EPCOS / TDK 00600061-1206937.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 4.7Kohms