Produkte > TDK > B57861S0502F045
B57861S0502F045
B57861S0502F045 TDK
NTC_Mini_sensors_S861.pdf
Hersteller: TDK
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 5k 3988 1%
auf Bestellung 1985 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57861S0502F045 TDK
Description: THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, B25/100: 3988K, B Value Tolerance: ±0.3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 5k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.71" (43.50mm), Part Status: Active, Power - Max: 60 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 2012 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B57861S0502F045 B57861S0502F045 Hersteller : TDK NTC_Mini_sensors_S861.pdf Description: THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
B25/100: 3988K
B Value Tolerance: ±0.3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 5k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.71" (43.50mm)
Part Status: Active
Power - Max: 60 mW