Produkte > TDK > B57869S0502F140
B57869S0502F140
B57869S0502F140 TDK
NTC_Mini_sensors_S869.pdf
Hersteller: TDK
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 5k 3988
auf Bestellung 1840 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57869S0502F140 TDK
Description: THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, B25/100: 3988K, Resistance in Ohms @ 25°C: 5k, Resistance Tolerance: ±0.2%, Length - Lead Wire: 1.71" (43.50mm), Part Status: Active, Power - Max: 60 mW, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1940 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B57869S0502F140 B57869S0502F140 Hersteller : TDK NTC_Mini_sensors_S869.pdf Description: THERMISTOR NTC 5KOHM 3988K BEAD
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
B25/100: 3988K
Resistance in Ohms @ 25°C: 5k
Resistance Tolerance: ±0.2%
Length - Lead Wire: 1.71" (43.50mm)
Part Status: Active
Power - Max: 60 mW