Produkte > EPCOS > B57891M0222K053
B57891M0222K053
B57891M0222K053 EPCOS
ntc_leaded_disks_m891.pdf
Hersteller: EPCOS
Thermistor NTC 2.2K Ohm 10% 2-Pin Radial 3900K >= -3.5 T/R
auf Bestellung 13500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57891M0222K053 EPCOS
Description: THERM NTC 2.2KOHM 3900K DISC, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/100: 3900K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 2.2k, Resistance Tolerance: ±10%, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57891M0222K053 B57891M0222K053 Hersteller : TDK ELECTRONICS ntc_leaded_disks_m891.pdf Thermistor NTC 2.2K Ohm 10% 2-Pin Radial 3900K >= -3.5 T/R
auf Bestellung 22500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
B57891M0222K053 B57891M0222K053 Hersteller : EPCOS ntc_leaded_disks_m891.pdf Thermistor NTC 2.2K Ohm 10% 2-Pin Radial 3900K >= -3.5 T/R
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/100: 3900K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 2.2k
Resistance Tolerance: ±10%
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW