Produkte > EPCOS / TDK > B57891M0223J000
B57891M0223J000
B57891M0223J000 EPCOS / TDK
NTC_Leaded_disks_M891.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 22k 4300 3%
auf Bestellung 1831 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57891M0223J000 EPCOS / TDK
Description: THERMISTOR NTC 22KOHM 4300K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/100: 4300K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 22k, Resistance Tolerance: ±5%, Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 200 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1801 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/100: 4300K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 22k
Resistance Tolerance: ±5%
Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
Mindestbestellmenge: 14
B57891M0223J000 NTC_Leaded_disks_M891.pdf B57891M0223J000 Резисторы
Lieferzeit 7-21 Tag (e)
B57891M0223J000 B57891M0223J000 Hersteller : TDK ELECTRONICS ntc_leaded_disks_m891.pdf Thermistor NTC 22K Ohm 5% 2-Pin Radial 4300K >= -3.5 Bulk