Produkte > TDK ELECTRONICS > B57891M0682J000
B57891M0682J000
B57891M0682J000 TDK ELECTRONICS
ntc_leaded_disks_m891.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Thermistor NTC 6.8K Ohm 5% 2-Pin Radial 3980K >= -3.5 Bulk Automotive
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57891M0682J000 TDK ELECTRONICS
Description: THERM NTC 6.8KOHM 3980K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/100: 3980K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 6.8k, Resistance Tolerance: ±5%, Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 200 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57891M0682J000 B57891M0682J000 Hersteller : TDK ELECTRONICS ntc_leaded_disks_m891.pdf Thermistor NTC 6.8K Ohm 5% 2-Pin Radial 3980K >= -3.5 Bulk Automotive
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Mindestbestellmenge: 3
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/100: 3980K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 6.8k
Resistance Tolerance: ±5%
Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW