Produkte > EPCOS > B57891S0103H008
B57891S0103H008
B57891S0103H008 EPCOS
ntc_leaded_disks_s891.pdf
Hersteller: EPCOS
Thermistor NTC 10K Ohm 3% 2-Pin Radial 3950K Bulk
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57891S0103H008 EPCOS
Description: THERMISTOR NTC 10KOHM 3950K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 4.5mm Dia x 4.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, B25/100: 3950K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±3%, Part Status: Active, Power - Max: 200 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57891S0103H008 B57891S0103H008 Hersteller : EPCOS ntc_leaded_disks_s891.pdf Thermistor NTC 10K Ohm 3% 2-Pin Radial 3950K Bulk
auf Bestellung 1297 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1297
auf Bestellung 493 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 4.5mm Dia x 4.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
B25/100: 3950K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±3%
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW
auf Bestellung 899 Stücke:
Mindestbestellmenge: 9