Produkte > TDK > B57891S0103J008
B57891S0103J008
B57891S0103J008 TDK
NTC_Leaded_disks_S891.pdf
Hersteller: TDK
Description: THERMISTOR NTC 10K OHM RADIAL,5%
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 4.5mm Dia x 4.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
B25/100: 3950K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 10k
Resistance Tolerance: ±5%
Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm)
Power - Max: 200 mW
auf Bestellung 766 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57891S0103J008 TDK
Description: THERMISTOR NTC 10K OHM RADIAL,5%, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 4.5mm Dia x 4.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, B25/100: 3950K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 10k, Resistance Tolerance: ±5%, Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm), Power - Max: 200 mW.