Produkte > TDK ELECTRONICS > B57891S0104F008
B57891S0104F008
B57891S0104F008 TDK ELECTRONICS
ntc_leaded_disks_s891.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Thermistor NTC 100K Ohm 1% 2-Pin Radial 4450K Bulk
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57891S0104F008 TDK ELECTRONICS
Description: THERM NTC 100KOHM 4450K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 4.5mm Dia x 4.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, B25/100: 4450K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±1%, Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm), Part Status: Active, Power - Max: 200 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B57891S0104F008 B57891S0104F008 Hersteller : TDK ELECTRONICS ntc_leaded_disks_s891.pdf Thermistor NTC 100K Ohm 1% 2-Pin Radial 4450K Bulk
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
auf Bestellung 600 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 4.5mm Dia x 4.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
B25/100: 4450K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±1%
Length - Lead Wire: 1.42" (36.00mm)
Part Status: Active
Power - Max: 200 mW