Produkte > EPCOS > B57891S0104J008
B57891S0104J008
B57891S0104J008 EPCOS
ntc_leaded_disks_s891.pdf
Hersteller: EPCOS
Thermistor NTC 100K Ohm 5% 2-Pin Radial 4450K Bulk
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B57891S0104J008 EPCOS
Description: THERM NTC 100KOHM 4450K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 4.5mm Dia x 4.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, B25/100: 4450K, B Value Tolerance: ±1%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±5%, Power - Max: 200 mW.
Weitere Produktangebote B57891S0104J008
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 4.5mm Dia x 4.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
B25/100: 4450K
B Value Tolerance: ±1%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±5%
Power - Max: 200 mW