Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B58035U9504M052
B58035U9504M052
B58035U9504M052 EPCOS - TDK Electronics
b58035_fa.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: CERALINK FA2 0.5UF 900V 7''
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Features: Low ESL (Stacked), High Temperature
Voltage - Rated: 900V
Package / Case: Stacked SMD, 4 J-Lead
Size / Dimension: 0.236" L x 0.291" W (6.00mm x 7.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
Applications: Automotive, SMPS Filtering
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.378" (9.60mm)
Capacitance: 0.5 µF
auf Bestellung 110 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 110
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B58035U9504M052 EPCOS - TDK Electronics
Description: CERALINK FA2 0.5UF 900V 7'', Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Lead Style: J-Lead, Features: Low ESL (Stacked), High Temperature, Voltage - Rated: 900V, Package / Case: Stacked SMD, 4 J-Lead, Size / Dimension: 0.236" L x 0.291" W (6.00mm x 7.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, Applications: Automotive, SMPS Filtering, Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.378" (9.60mm), Capacitance: 0.5 µF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B58035U9504M052 B58035U9504M052 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics b58035_fa.pdf Description: CERALINK FA2 0.5UF 900V 7''
Tolerance: ±20%
Lead Style: J-Lead
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 900V
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 0.5 µF
auf Bestellung 219 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B58035U9504M052 B58035U9504M052 Hersteller : EPCOS / TDK b58035_fa.pdf Speciality Ceramic Capacitors CeraLink FA2 0.5uF 900V 7'' AEC-Q200