Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B59100C0100A051
B59100C0100A051
B59100C0100A051 EPCOS - TDK Electronics
B59100C%20Rev2002.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 90°C ~ 150°C
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 100 Ohms
auf Bestellung 1483 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59100C0100A051 EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 90°C ~ 150°C, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 100 Ohms.
Weitere Produktangebote B59100C0100A051
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59100C0100A051 B59100C0100A051 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics B59100C%20Rev2002.pdf Description: THERMISTOR PTC 100 OHM RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Through Hole
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 100 Ohms