Produkte > EPCOS / TDK > B59100C0100A070
B59100C0100A070
B59100C0100A070 EPCOS / TDK
PTC_Sensors_B59100_C100.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors T=5K 100deg C
auf Bestellung 346 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59100C0100A070 EPCOS / TDK
Description: SENSOR PTC 100OHM RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: 90°C ~ 150°C, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 100 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59100C0100A070 B59100C0100A070 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics PTC_Sensors_B59100_C100.pdf Description: SENSOR PTC 100OHM RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 4.0mm Dia x 3.5mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: 90°C ~ 150°C
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 100 Ohms