Produkte > TDK ELECTRONICS > B59100M1100A070
B59100M1100A070
B59100M1100A070 TDK ELECTRONICS
ptc_motor_protection_m1100.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
Thermistor PTC 100 Ohm 2-Pin Wire Bulk
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59100M1100A070 TDK ELECTRONICS
Description: SENSOR PTC 100OHM, Packaging: Bulk, Package / Case: Bead with Terminal, Mounting Type: Free Hanging, Operating Temperature: 90°C ~ 160°C, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 100 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59100M1100A070 B59100M1100A070 Hersteller : TDK ELECTRONICS ptc_motor_protection_m1100.pdf Thermistor PTC 100 Ohm 2-Pin Wire Bulk
auf Bestellung 1200 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 200
B59100M1100A070 B59100M1100A070 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics PTC_Motor_protection_M1100.pdf Description: SENSOR PTC 100OHM
Packaging: Bulk
Package / Case: Bead with Terminal
Mounting Type: Free Hanging
Operating Temperature: 90°C ~ 160°C
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 100 Ohms