Produkte > EPCOS / TDK > B59404B0060A040
B59404B0060A040
B59404B0060A040 EPCOS / TDK
PTC_OC_Rods_B59404_B59406.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 404A 60A 40 3X16 PTC Thermistor
auf Bestellung 19 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59404B0060A040 EPCOS / TDK
Description: SENSOR PTC 3.5KOHM 30% RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±30%, Supplier Device Package: Radial Lead, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 3.5 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±30%
Supplier Device Package: Radial Lead
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 3.5 kOhms
auf Bestellung 1134 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
B59404B0060A040 B59404B0060A040 Hersteller : TDK PTC_OC_Rods_B59404_B59406.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 404A 60A 40 3X16 PTC Thermistor