Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B59835T1120A062
B59835T1120A062
B59835T1120A062 EPCOS - TDK Electronics
PTC_Telecom_SMD_TPP_all.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 35 OHM 15% 4SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD
Size / Dimension: 0.413" L x 0.335" W (10.50mm x 8.50mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Current - Hold (Ih) (Max): 75 mA
Current - Trip (It): 115 mA
Voltage - Max: 135VAC
Thickness (Max): 0.453" (11.50mm)
Current - Max: 4.6 A
Time to Trip: 0.06 s
Resistance - Initial (Ri) (Min): 35 Ohms
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59835T1120A062 EPCOS - TDK Electronics
Description: THERMISTOR PTC 35 OHM 15% 4SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, Size / Dimension: 0.413" L x 0.335" W (10.50mm x 8.50mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Current - Hold (Ih) (Max): 75 mA, Current - Trip (It): 115 mA, Voltage - Max: 135VAC, Thickness (Max): 0.453" (11.50mm), Current - Max: 4.6 A, Time to Trip: 0.06 s, Resistance - Initial (Ri) (Min): 35 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59835T1120A062 B59835T1120A062 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics PTC_Telecom_SMD_TPP_all.pdf Description: THERMISTOR PTC 35 OHM 15% 4SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 4-SMD
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Current - Trip (It): 115 mA
Voltage - Max: 135VAC
Current - Max: 4.6 A
Time to Trip: 0.06 s
auf Bestellung 972 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
B59835T1120A062 B59835T1120A062 Hersteller : EPCOS / TDK PTC_Telecom_SMD_TPP_all.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 1835A 120A 62 8X2 PTC Thermistor