Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B59850C0120A051
B59850C0120A051
B59850C0120A051 EPCOS - TDK Electronics
pdf-taping.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: PTC RESET FUSE 265V 200MA RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Disc
Size / Dimension: 0.532" Dia x 0.197" T (13.50mm x 5.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Operating Temperature: 0°C ~ 60°C
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Hold (Ih) (Max): 200 mA
Current - Trip (It): 400 mA
Voltage - Max: 265V
Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm)
Current - Max: 2.2 A
Resistance - 25°C (Typ): 10 Ohms
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59850C0120A051 EPCOS - TDK Electronics
Description: PTC RESET FUSE 265V 200MA RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Disc, Size / Dimension: 0.532" Dia x 0.197" T (13.50mm x 5.00mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Ceramic, Operating Temperature: 0°C ~ 60°C, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Current - Hold (Ih) (Max): 200 mA, Current - Trip (It): 400 mA, Voltage - Max: 265V, Height - Seated (Max): 0.669" (17.00mm), Current - Max: 2.2 A, Resistance - 25°C (Typ): 10 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59850C0120A051 B59850C0120A051 Hersteller : EPCOS / TDK pdf-taping.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 850A 120A 51 12X2.5 PTC Thermistor
auf Bestellung 881 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B59850C0120A051 B59850C0120A051 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics pdf-taping.pdf Description: PTC RESET FUSE 265V 200MA RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial, Disc
Mounting Type: Through Hole
Type: Ceramic
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Current - Trip (It): 400 mA
Voltage - Max: 265V
Current - Max: 2.2 A
auf Bestellung 764 Stücke:
Mindestbestellmenge: 7
B59850C0120A051 B59850C0120A051 Hersteller : TDK pdf-taping.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 850A 120A 51 12X2.5 PTC Thermistor