Produkte > EPCOS / TDK > B59875C0120A570
B59875C0120A570
B59875C0120A570 EPCOS / TDK
PTC_OC_Leaded_230V_C850_C883.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 875A 120A570 8X2.5 PTC Thermistor
auf Bestellung 803 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59875C0120A570 EPCOS / TDK
Description: SENSOR PTC 65OHM 25% RADIAL, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±25%, Supplier Device Package: Radial Lead, Part Status: Active, Resistance @ 25°C: 65 Ohms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59875C0120A570 B59875C0120A570 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics PTC_OC_Leaded_230V_C850_C883.pdf Description: SENSOR PTC 65OHM 25% RADIAL
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±25%
Supplier Device Package: Radial Lead
Part Status: Active
Resistance @ 25°C: 65 Ohms