Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B59885C0120A051
B59885C0120A051
B59885C0120A051 EPCOS - TDK Electronics
PTC_OC_Leaded_380V_500V.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: SENSOR PTC 1.2KOHM 25% RADIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Resistance Tolerance: ±25%
Resistance @ 25°C: 1.2 kOhms
auf Bestellung 4500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B59885C0120A051 EPCOS - TDK Electronics
Description: SENSOR PTC 1.2KOHM 25% RADIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Resistance Tolerance: ±25%, Resistance @ 25°C: 1.2 kOhms.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B59885C0120A051 B59885C0120A051 Hersteller : EPCOS / TDK PTC_OC_Leaded_380V_500V.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 885A 120A 51 5X2.5 PTC Thermistor
auf Bestellung 2454 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
B59885C0120A051 B59885C0120A051 Hersteller : TDK PTC_OC_Leaded_380V_500V.pdf PTC (Positive Temperature Coefficient) Thermistors 885A 120A 51 5X2.5 PTC Thermistor
Mindestbestellmenge: 2
B59885C0120A051 B59885C0120A051 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics PTC_OC_Leaded_380V_500V.pdf Description: SENSOR PTC 1.2KOHM 25% RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Resistance Tolerance: ±25%
Resistance @ 25°C: 1.2 kOhms