Produkte > EPCOS / TDK > B64290L0048X065
B64290L0048X065
B64290L0048X065 EPCOS / TDK
r_34_0_20_5_12_5.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Ferrite Cores & Accessories 34X20.5X12.5 T65 TOROID
auf Bestellung 219 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details B64290L0048X065 EPCOS / TDK
Description: FERRITE CORE TOROID 6.4UH T65, Packaging: Box, Tolerance: ±30%, Material: T65, Diameter: 1.397" (35.50mm), Height: 0.535" (13.60mm), Core Type: Toroid, Inductance Factor (Al): 6.4 µH, Initial Permeability (µi): 5000, Finish: Epoxy, Gap: Ungapped, Part Status: Active, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.99, Effective Length (le) mm: 82.06, Effective Area (Ae) mm²: 82.6, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 6778.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B64290L0048X065 B64290L0048X065 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics r_34_0_20_5_12_5.pdf Description: FERRITE CORE TOROID 6.4UH T65
Packaging: Box
Tolerance: ±30%
Material: T65
Diameter: 1.397" (35.50mm)
Height: 0.535" (13.60mm)
Core Type: Toroid
Inductance Factor (Al): 6.4 µH