Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B65531D0000R033
B65531D0000R033
B65531D0000R033 EPCOS - TDK Electronics
p_11_7.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE P 780NH M33 2PCS
Packaging: Tray
Tolerance: -20%, +30%
Material: M33
Diameter: 0.445" (11.30mm)
Height: 0.130" (3.30mm)
Core Type: P (Pot Core)
Supplier Device Package: P 11 x 7
Inductance Factor (Al): 780 nH
Initial Permeability (µi): 750
Finish: Uncoated
Gap: Ungapped
Part Status: Active
Effective Permeability (µe): 620.0
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.0
Effective Length (le) mm: 15.9
Effective Area (Ae) mm²: 15.9
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 253.0
auf Bestellung 2991 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B65531D0000R033 EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE P 780NH M33 2PCS, Packaging: Tray, Tolerance: -20%, +30%, Material: M33, Diameter: 0.445" (11.30mm), Height: 0.130" (3.30mm), Core Type: P (Pot Core), Supplier Device Package: P 11 x 7, Inductance Factor (Al): 780 nH, Initial Permeability (µi): 750, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Part Status: Active, Effective Permeability (µe): 620.0, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.0, Effective Length (le) mm: 15.9, Effective Area (Ae) mm²: 15.9, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 253.0.