Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B65805C0100A033
B65805C0100A033
B65805C0100A033 EPCOS - TDK Electronics
rm_5.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE RM 100NH M33 2PCS
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Box (TB)
Material: M33
Length: 0.575" (14.60mm)
Width: 0.268" (6.80mm)
Height: 0.207" (5.25mm)
Core Type: RM
Supplier Device Package: RM 5
Inductance Factor (Al): 100 nH
Initial Permeability (µi): 750
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Part Status: Active
Effective Permeability (µe): 79.6
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1
Effective Length (le) mm: 20.8
Effective Area (Ae) mm²: 20.8
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 433
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B65805C0100A033 EPCOS - TDK Electronics
Description: FERRITE CORE RM 100NH M33 2PCS, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Box (TB), Material: M33, Length: 0.575" (14.60mm), Width: 0.268" (6.80mm), Height: 0.207" (5.25mm), Core Type: RM, Supplier Device Package: RM 5, Inductance Factor (Al): 100 nH, Initial Permeability (µi): 750, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Part Status: Active, Effective Permeability (µe): 79.6, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1, Effective Length (le) mm: 20.8, Effective Area (Ae) mm²: 20.8, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 433.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Tolerance: ±3%
Packaging: Cut Tape (CT)
Material: M33
Length: 0.575" (14.60mm)
Width: 0.268" (6.80mm)
Height: 0.207" (5.25mm)
Core Type: RM
Supplier Device Package: RM 5
Inductance Factor (Al): 100 nH