Produkte > EPCOS / TDK > B65811D0630J048
B65811D0630J048
B65811D0630J048 EPCOS / TDK
rm_8.pdf
Hersteller: EPCOS / TDK
Ferrite Cores & Accessories RM8 N48 630 +5%-5% Sold as set
auf Bestellung 916 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B65811D0630J048 EPCOS / TDK
Description: FERRITE CORE RM 630NH N48 2PCS, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Box (TB), Material: N48, Length: 0.913" (23.20mm), Width: 0.433" (11.00mm), Height: 0.324" (8.25mm), Core Type: RM, Supplier Device Package: RM 8, Inductance Factor (Al): 630 nH, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Part Status: Active, Effective Permeability (µe): 338.0, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.68, Effective Length (le) mm: 35.1, Effective Area (Ae) mm²: 52.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1825.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 456 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Material: N48
Length: 0.913" (23.20mm)
Width: 0.433" (11.00mm)
Height: 0.324" (8.25mm)
Core Type: RM
Supplier Device Package: RM 8
Inductance Factor (Al): 630 nH
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Part Status: Active
Effective Permeability (µe): 338.0
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.68
Effective Length (le) mm: 35.1
Effective Area (Ae) mm²: 52.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 1825.0
auf Bestellung 304 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Box (TB)
Material: N48
Length: 0.913" (23.20mm)
Width: 0.433" (11.00mm)
Height: 0.324" (8.25mm)
Core Type: RM
Supplier Device Package: RM 8
Inductance Factor (Al): 630 nH