Produkte > TDK > B65843A0000R065
B65843A0000R065
B65843A0000R065 TDK
ep_13.pdf
Hersteller: TDK
Ferrite Cores & Accessories EP13-T65 '+30%-20% Sold as set
auf Bestellung 454 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B65843A0000R065 TDK
Description: FERRITE CORE EP 4UH T65 2PCS, Tolerance: -20%, +30%, Packaging: Box, Material: T65, Length: 0.504" (12.80mm), Width: 0.354" (9.00mm), Height: 0.256" (6.50mm), Core Type: EP, Supplier Device Package: EP 13, Inductance Factor (Al): 4 µH, Initial Permeability (µi): 5200, Finish: Uncoated, Gap: Ungapped, Effective Permeability (µe): 3950.0, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 1.24, Effective Length (le) mm: 24.2, Effective Area (Ae) mm²: 19.5, Minimum Core Cross Section (Amin) mm²: 14.9, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 472.0.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
B65843A0000R065 B65843A0000R065 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics ep_13.pdf Description: FERRITE CORE EP 4UH T65 2PCS
Tolerance: -20%, +30%
Packaging: Box
Material: T65
Length: 0.504" (12.80mm)
Width: 0.354" (9.00mm)
Height: 0.256" (6.50mm)
Core Type: EP
Supplier Device Package: EP 13
Inductance Factor (Al): 4 µH