Produkte > APACER > B72.22CHGU.00124
B72.22CHGU.00124
B72.22CHGU.00124 Apacer
Apacer_PT220_M242_BiCS5_B72_22CXGU_XXXXX_Spec_v1_1-3106831.pdf
Hersteller: Apacer
Solid State Drives - SSD PCIe 2242 NVMe Gen3x4 BICS5 120GB
auf Bestellung 52 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72.22CHGU.00124 Apacer
Description: PCIE 2242 NVME GEN3X4 BICS5 120G, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 4.08mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: NVMe, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 825mA, Form Factor: PCIe 2.0, Speed - Read: 1.2GB/s, Speed - Write: 550MB/s, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote B72.22CHGU.00124
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 4.08mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: NVMe
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 825mA