Produkte > APACER MEMORY AMERICA > B72.22CKGU.00144
B72.22CKGU.00144 Apacer Memory America
Hersteller: Apacer Memory America
Description: PCIE 2242 NVME GEN3X4 BICS5 512G
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 4.08mm
Memory Size: 512GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: NVMe PCIe Gen 3
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 1.235A
Form Factor: M.2 Module
Speed - Read: 2.4GB/s
Speed - Write: 2.1GB/s
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72.22CKGU.00144 Apacer Memory America
Description: PCIE 2242 NVME GEN3X4 BICS5 512G, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 42.00mm x 22.00mm x 4.08mm, Memory Size: 512GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: NVMe PCIe Gen 3, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 1.235A, Form Factor: M.2 Module, Speed - Read: 2.4GB/s, Speed - Write: 2.1GB/s.