Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72205S0350K211
B72205S0350K211
B72205S0350K211 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 100 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 1.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V
Capacitance @ Frequency: 620 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 10500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72205S0350K211 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 56V 100A DISC 5MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 100 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 1.1J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 61.6 V, Varistor Voltage (Min): 50.4 V, Varistor Voltage (Typ): 56 V, Maximum AC Volts: 35 V, Maximum DC Volts: 45 V, Capacitance @ Frequency: 620 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72205S0350K211 B72205S0350K211 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 35VAC 10% 5mm StandarD
auf Bestellung 1820 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
B72205S0350K211 B72205S0350K211 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 56V 100A DISC 5MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 100 A
Energy: 1.1J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 61.6 V
Varistor Voltage (Min): 50.4 V
Varistor Voltage (Typ): 56 V
Maximum AC Volts: 35 V
Maximum DC Volts: 45 V