Produkte > EPCOS / TDK > B72205S0441K101
B72205S0441K101
B72205S0441K101 EPCOS / TDK
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 440VAC 10% 5mm StandarD
auf Bestellung 3268 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72205S0441K101 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 715V 400A DISC 5MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 16J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 786.5 V, Varistor Voltage (Min): 643.5 V, Varistor Voltage (Typ): 715 V, Maximum AC Volts: 440 V, Maximum DC Volts: 585 V, Capacitance @ Frequency: 37 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72205S0441K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72205S0441K101 B72205S0441K101 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 715V 400A DISC 5MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 16J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 786.5 V
Varistor Voltage (Min): 643.5 V
Varistor Voltage (Typ): 715 V
Maximum AC Volts: 440 V
Maximum DC Volts: 585 V
Capacitance @ Frequency: 37 pF @ 1 kHz