Produkte > EPCOS / TDK > B72205S0461K311
B72205S0461K311
B72205S0461K311 EPCOS / TDK
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS / TDK
Varistors 460VAC 10% 5mm StandarD
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72205S0461K311 EPCOS / TDK
Description: VARISTOR 750V 400A DISC 5MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 18J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 825 V, Varistor Voltage (Min): 675 V, Varistor Voltage (Typ): 750 V, Maximum AC Volts: 460 V, Maximum DC Volts: 615 V, Capacitance @ Frequency: 35 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72205S0461K311 B72205S0461K311 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 750V 400A DISC 5MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 18J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 825 V
Varistor Voltage (Min): 675 V
Varistor Voltage (Typ): 750 V
Maximum AC Volts: 460 V
Maximum DC Volts: 615 V
Capacitance @ Frequency: 35 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 948 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 21
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Energy: 18J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 825 V
Varistor Voltage (Min): 675 V
Varistor Voltage (Typ): 750 V
Maximum AC Volts: 460 V
Maximum DC Volts: 615 V