Produkte > EPCOS > B72205S0500K111
B72205S0500K111
B72205S0500K111 EPCOS
siov_taping.pdf
Hersteller: EPCOS
Var MOV 50VAC/65VDC 400A 82V Thru-Hole Radial T/R
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72205S0500K111 EPCOS
Description: VARISTOR 82V 400A DISC 5MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 5mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 400 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 1.8J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 90.2 V, Varistor Voltage (Min): 73.8 V, Varistor Voltage (Typ): 82 V, Maximum AC Volts: 50 V, Maximum DC Volts: 65 V, Capacitance @ Frequency: 300 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72205S0500K111 B72205S0500K111 Hersteller : EPCOS siov_taping.pdf Var MOV 50VAC/65VDC 400A 82V Thru-Hole Radial T/R
auf Bestellung 9000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 4500
B72205S0500K111 B72205S0500K111 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 82V 400A DISC 5MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 1.8J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 65 V
Capacitance @ Frequency: 300 pF @ 1 kHz
B72205S0500K111 B72205S0500K111 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 50VAC 10% 5mm StandarD
Mindestbestellmenge: 7
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 5mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 400 A
Energy: 1.8J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 90.2 V
Varistor Voltage (Min): 73.8 V
Varistor Voltage (Typ): 82 V
Maximum AC Volts: 50 V
Maximum DC Volts: 65 V
Mindestbestellmenge: 42
B72205S0500K111 B72205S0500K111 Hersteller : TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 50VAC 10% 5mm StandarD