Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72207S0110K111
B72207S0110K111
B72207S0110K111 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 0.8J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 19.8 V
Varistor Voltage (Min): 16.2 V
Varistor Voltage (Typ): 18 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 14 V
Capacitance @ Frequency: 2750 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 969 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 27
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72207S0110K111 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 7mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 250 A, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 0.8J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 19.8 V, Varistor Voltage (Min): 16.2 V, Varistor Voltage (Typ): 18 V, Maximum AC Volts: 11 V, Maximum DC Volts: 14 V, Capacitance @ Frequency: 2750 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72207S0110K111 B72207S0110K111 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 11VAC 10% 7mm StandarD
auf Bestellung 2280 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
B72207S0110K111 B72207S0110K111 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 18V 250A DISC 7MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 7mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 250 A
Energy: 0.8J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 19.8 V
Varistor Voltage (Min): 16.2 V
Varistor Voltage (Typ): 18 V
Maximum AC Volts: 11 V
Maximum DC Volts: 14 V