Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72210P2301K391
B72210P2301K391
B72210P2301K391 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_AdvanceD_MP_10mm.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 470V DISC 10MM
Packaging: Tape & Box (TB)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 65J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
Capacitance @ Frequency: 285 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 2250 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 750
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72210P2301K391 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 470V DISC 10MM, Packaging: Tape & Box (TB), Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 2.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 65J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 517 V, Varistor Voltage (Min): 423 V, Varistor Voltage (Typ): 470 V, Maximum AC Volts: 300 V, Maximum DC Volts: 385 V, Capacitance @ Frequency: 285 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72210P2301K391 B72210P2301K391 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_AdvanceD_MP_10mm.pdf Description: VARISTOR 470V DISC 10MM
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Energy: 65J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 517 V
Varistor Voltage (Min): 423 V
Varistor Voltage (Typ): 470 V
Maximum AC Volts: 300 V
Maximum DC Volts: 385 V
auf Bestellung 638 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 17
B72210P2301K391 B72210P2301K391 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_AdvanceD_MP_10mm.pdf Varistors 300VAC 10% 10mm MP AdvanceD