Produkte > EPCOS - TDK ELECTRONICS > B72210P2551K101
B72210P2551K101
B72210P2551K101 EPCOS - TDK Electronics
SIOV_Leaded_AdvanceD_MP_10mm.pdf
Hersteller: EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 3.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 97J
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 1.001 kV
Varistor Voltage (Min): 819 V
Varistor Voltage (Typ): 910 V
Maximum AC Volts: 550 V
Maximum DC Volts: 745 V
Capacitance @ Frequency: 160 pF @ 1 kHz
auf Bestellung 1040 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 11
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72210P2551K101 EPCOS - TDK Electronics
Description: VARISTOR 910V 3.5KA DISC 10MM, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 3.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 97J, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 1.001 kV, Varistor Voltage (Min): 819 V, Varistor Voltage (Typ): 910 V, Maximum AC Volts: 550 V, Maximum DC Volts: 745 V, Capacitance @ Frequency: 160 pF @ 1 kHz.
Weitere Produktangebote B72210P2551K101
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
B72210P2551K101 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_AdvanceD_MP_10mm.pdf Varistors 550VAC 10% 10mm AdvanceD