Produkte > TDK ELECTRONICS > B72210S0151K151
B72210S0151K151
B72210S0151K151 TDK ELECTRONICS
siov_taping.pdf
Hersteller: TDK ELECTRONICS
SIOV METAL OXIDE VARISTOR
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details B72210S0151K151 TDK ELECTRONICS
Description: VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Disc 10mm, Mounting Type: Through Hole, Current - Surge: 2.5 kA, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA), Energy: 24J, Part Status: Active, Number of Circuits: 1, Varistor Voltage (Max): 264 V, Varistor Voltage (Min): 216 V, Varistor Voltage (Typ): 240 V, Maximum AC Volts: 150 V, Maximum DC Volts: 200 V, Capacitance @ Frequency: 430 pF @ 1 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
auf Bestellung 1500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1500
B72210S0151K151 B72210S0151K151 Hersteller : EPCOS - TDK Electronics SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Description: VARISTOR 240V 2.5KA DISC 10MM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TA)
Energy: 24J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 264 V
Varistor Voltage (Min): 216 V
Varistor Voltage (Typ): 240 V
Maximum AC Volts: 150 V
Maximum DC Volts: 200 V
Capacitance @ Frequency: 430 pF @ 1 kHz
B72210S0151K151 B72210S0151K151 Hersteller : EPCOS / TDK SIOV_Leaded_StandarD.pdf?ref_disty=digikey Varistors 150VAC 10% 10mm StandarD
Mindestbestellmenge: 3
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Disc 10mm
Mounting Type: Through Hole
Current - Surge: 2.5 kA
Energy: 24J
Part Status: Active
Number of Circuits: 1
Varistor Voltage (Max): 264 V
Varistor Voltage (Min): 216 V
Varistor Voltage (Typ): 240 V
Maximum AC Volts: 150 V
Maximum DC Volts: 200 V